Referencie


Čo pekné ste nám, alebo o nás napísali...


dvojičky, novorodenci, newborn, novorodenecká fotografia

“Môžem len odporúčať, máme krásne newborn fotky našich dvojičiek 💕 Tinka je veľmi milá osôbka a svoju prácu robí s láskou a je to vidno 😊😘”

Nevesta kytica nebo oblaky

“Tinka a Boris sú zohratý tím, vedia pohotovo reagovať, fotky zo svadby sme mali krásne, video úplne skvelé a boli sme veľmi spokojní. Vedia pekne zachytiť emócie, momenty a video parádne zostrihať, aby bolo emotívne a bola v ňom zachytená neopakovateľná atmosféra daného dňa či momentu. Takže za nás veľký lajk! Ďakujeme ❤️”

rodina zima vianoce fotenie portret

“dobrý deň Martinka,

len som sa Vám chcela poďakovať ešte raz za užasne fotky, ja som o takýchto fotkách vždy snívala, také čo by pre mňa zachytili ducha rodinných Vianoc a Vám sa to konečne podarilo, veľmi, veľmi Vám za ne ďakujem, aj za to, ze ste boli ochotná tam s nami mrznúť..:)

nerada robím plány, ale budúci rok ak Boh da k Vám naženiem na dáke rodinne fotenie celu famíliu, lebo tak užasne ako vidíte ľudí cez fotoaparát Vy, si ich chcem navždy pamätať..:))”

rodina fotenie luka mama deti

“Tini, ďakujeme, všetci sa nás pýtajú kto nás fotil. strašne pekne foto vyšli, tak som rada lebo môj Juro je vždy proti a toto sú tuším prvé foto, čo sa mu veľmi páčia a je spokojný. fakt sme maximálne spokojní a do budúcna opäť niečo vymyslíme spolu.”

ženích nevesta kaštiel tovarniky

“Počkaj chvíľka Photography som mala vyhliadnuté dávno pred svadbou a bola to naj voľba. Nie sú to štandardne svadobne fotky, ale niečo originálne, čo dokonale zachytáva čaro tej chvíle:) Sme radi , že sme mohli spoznať Tinku a jej manžela Borisa, ktorý je kameramanom a spravil nám super svadobný zostrih, ktorý je nádhernou spomienkou. Ďakujeme:)”

svadobný portrét, ženích, nevesta, les, lúka

“Tinka nám nafotila celú svadbu od príprav až po portréty, ktoré sme fotili v iný deň. Bola veľmi ochotná, fotili sme, kde sme si povedali. Veľmi sa mi páčilo, že na svadbe zachytila všetkých hostí a naozaj nikoho nevynechala. Máme veľmi veľa fotiek, takže bude stále čo pozerať aj o pár rokov 🙂 Zachytila všetky momenty do detailov 😉”

nevesta svadbba potrét, svadobné foto, ženích, obrad, kňaz, kostol

“Tinka nám fotila rande, svadbu aj portréty a musím povedať že by som nemenila ani za nič. S veľa fotografmi sa viete viacmenej v pohode dohodnúť, ale len málo má ten talent zachytiť náladu, atmosféru, to prchavé nič ktoré tvorí okamih. Keď sa pozriem na fotku od nej, vybaví sa mi emócia, nielen pekné pozlátko na povrchu (aj keď aj to je na jej fotkách krásne). To je to, čo robí z krásnej fotky dychberúcu fotku. To je to, čo odlišuje bežného fotografa od toho výnimočného. Ja som takú fotografku našla a s rad”

deti, detský portrét, rodina, les, zvieratká, rodinný portrét

“Ďakujeme krásne za nádherné fotky s témou deti lesa 🥰❤️. najkrajšie fotky malej líštičky a veľkého vĺčika 🤩😍. Mali sme pred 3 rokmi aj vianočné fotenie ako pekárikov a teraz toto krásne lesné zvieratkové fotenie a určite Tinku odporúčam 👍☺️.”

deti, detský portrét, rodinná fotografia, dievča, lúka, kvety, púpavy

“Veľmi dobrá skúsenosť môžem len v dobrom odporučiť nakoľko máme už viacero spoločných fotení za sebou!! Veľmi milá, príjemná a priateľská fotografka s úžasným prístupom! 👍 Vrelo odporúčam každemu! 😊”

nevesta svadbba potrét, svadobné foto

“Odporúčam 😉 mame krásne svadobné fotky ❤️ príjemná spolupráca 😊”