Novorodenecké fotenie je ideálne zrealizovať do 14 dní veku bábätka. Z vlastných skúseností viem, že nie vždy je rodina pripravená takto skoro po pôrode fotenie absolvovať, preto som túto možnosť predĺžila do 1 mesiaca veku. Je potrebné pamätať na to, že čím staršie bábätko tým môže byť jeho zavinutie a uspanie komplikovanejšie, čo ja nevidím ako prekážku. Väčšinou potom fotím viac v náruči rodičov, kde dieťaťko nájde istotu a pohodlie.

Ak nestihnete fotenie v novorodeneckom období ponúkam možnosť fotenia v ateliéri aj pri starších bábätkách - ideálny vek pre fotenie je 4-5 mesiacov; 6-12 mesiacov a fotenie k 1 roku.

Na fotenie netreba pre bábätko nosiť oblečenie. Stačí mať prichystanú jednu bavlnenú plienku na utretie, bežné veci na prebaľovanie, cumlík a flašku (ak používate). Maminka môže využiť náš boho šatník. Ak by chcela prísť vo vlastnom, odporúčam jednoduchšie vzdušné šaty alebo voľnú bielu košelu. Make-up a vlasy ponechávam na vašej osobnej preferencii. Otecko by mal prísť oblečený v podobne neutrálnych farbách a za nohavice prosím nevoliť rifle :)

Starší súrodenci do 6-7 rokov veku môžu takisto využiť šaty od nás.

Cenník pre boho ateliér

Základný balík

15 výsledných fotografií vo farebnej aj čiernobielej úprave
Neobmedzený čas trvania fotenia (pre novorodenecké obvykle 2 hodiny+)
Fotenie bábätka samostatne aj s rodinou
Bohémsky šatník


250€

Príbehový balík

40 výsledných fotografií vo farebnej aj čiernobielej úprave
Neobmedzený čas trvania fotenia (pre novorodenecké obvykle 2 hodiny+)
Fotenie bábätka samostatne aj s rodinou
Bohémsky šatník


270€