Svadobné fotenie

Najčastejšie otázky

Aké máte balíky svadobného fotenia?

Namiesto balíkov mám túžbu skrz komunikáciu s vami nájsť ten správny priesečník našej vzájomnej spolupráce. Budem rada, ak mi cez kontaktný formulár napíšete a rada vám vytvorím ponuku na mieru.

koľko fotiek dostaneme?

Držať sa presných čísiel (alebo príplácať za počet navyše) mi vo svadobnom fotení nesedí. Každá svadba je unikát, ak bude dobrých fotiek 1000, budú vaše, rovnako aj keď ich bude 2000. Väčšinou sa výsledné číslo pohybuje okolo 800 kusov (stredne veľká svadba, cca 50 hostí).

Ale my sa nevieme tváriť na fotkách...

Vy sa na fotkách netvárite, ani nepózujete. Iba proste ste vzájomne sami pre seba a ja som tomu svedkom. :)

Môžeme sa stretnúť pred svadbou?

Samozrejme a znovu je to obrovské plus, spoznať sa pred vaším dňom, prejsť si vaše predstavy a našu prácu.

ako dlho s nami počas svadby budete?

Zvyknem začínať prípravami nevesty (stačí posledných 15 minút u kozmetičky) a končiť popolnočnou zábavou potom, ako sa mladomanželia prezlečú do popolnočných šiat. Samozrejme akékoľvek variácie sú pre mňa úplne ok.

Kde pôsobíte?

Spolu s manželom Borisom bývame v Modre, ateliér máme v Limbachu a dobre sa nám tiež pracuje v Košiciach, či na Liptove, kde máme rodinu. Svadby však fotíme a točíme po celom Slovensku bez rozdielu v cene a ak sa naskytne príležitosť, radi vycestujeme aj do zahraničia.

Portréty v iný ako svadobný deň?

Za mňa áno, áno, ÁNO :)
Ak si viete predstaviť svadobné portréty iba počas vášho dňa je to pre mňa samozrejmosť, ak však máte čo i len malinkú šancu naplánovať portrétové fotenie v iný deň (pred alebo po svadbe) vrelo to odporúčam. Pohodová atmosféra, západy Slnka, len ja a vy (a kameraman) viaceré lokácie...výsledky z takýchto fotení vždy hovoria samé za seba.