Rodinné fotenie

Túžite po zachytení vašej rodiny v neopakovateľných momentoch? Rodinné fotenie v príjemnej atmosfére, počas ktorého sa posnažím zachytiť jedinečnosť každého z vás: detskú radosť a nezbednosť, lásku mamy a otca, bezpečnú náruč starých rodičov. Všetko a ešte viac na spomienkových fotkách pre vás.


Rodinné fotenie sa odohráva v nenútenej atmosfére a inštruovať vás budem iba jemne. Viem tak zachytiť každú rodinu v jej jedinečnom prejave. Často sa stretávam s tým, že mi po predstavení poviete "Viete, ale môj muž / deti sa neradi fotia." Nemusíte mať obavy. Mám za sebou stovky fotení a ešte sa nestalo, že by sme nedosiahli krásneho výsledku. Stačí dať všetkým dostatok času na uvoľnenie. Prirodzená rodina je totiž to najkrajšie.

Ako sa pripraviť


Nie je potrebné sa špeciálne pripravovať. Ak sa lepšie cítite s make-upom a vlasmi od kaderníčky, smelo do toho. Ak sa lepšie cítite s prirodzeným lookom, som rovnako za :)

Oblečenie je najlepšie voliť v neutrálnych farbách bez nápisov, značiek a postavičiek. Dobre zvolené oblečenie v uvoľnenom, možno jemne elegantnom štýle necháva viac vyznieť vás samotných.

Ak neviete čo si obliecť, prinášam vám jedinečný bohatý a stále rozširovaný šatník na moje fotenia:Základný balík

200e/15fotiek

Zapožičanie šiat pre maminky aj detičky v cene.


Príbehový balík

230e/40fotiek

Zapožičanie šiat pre maminky aj detičky v cene.

Počet fotiek, ktorý sa mi najviac osvedčil. Je to počet, ktorého sa ľudia nevedia vzdať len čo ich uvidia. Prirodzený výsledok bohatého, zážitkového fotenia, reflektujúceho váš príbeh :)


nahliadni tiež do